O společnosti Fasko

Firmu Fasko v Semilech založili v lednu 1995 společníci Jiří Farský a Milan Koucký. Sídlem firmy byl zpočátku rodinný domek. O rok později firma zakoupila v části Semil I. starý dům, pro účely vybudování obchodu, dílny a kanceláří se zázemím. Následnou vlastní rekonstrukcí objektu firma získala větší prostory pro její rozvoj a tím rozšířila služby poskytované dnes již široké veřejnosti.

Nelze opomenout, že oprava domu a dostavba kamenné zdi přilehlé k objektu přispěla ke zvýšení úrovně vzhledu Husovy ulice, v současné době hlavního silničního tahu směrem na Vysoké nad Jizerou.

Firma Fasko provádí instalace vody, plynu a topení. Při plynofikaci zajišťujeme vypracování projektové dokumentace, montáž včetně dodávky materiálu a spotřebičů s příslušnou homologací a prohlášením o shodě, revizní správu a uvedení zařízení do provozu.
Dále nabízíme veškeré zemní, výkopové a zednické práce (obklady koupelen, WC, kuchyní), rekonstrukce bytových jader a drobné rekonstrukce objektů.

Zabýváme se prodejem krbů a krbových vložek, plynových kotlů a sporáků, čerpadel a dalších výrobků, včetně jejich montáže. Stálý prodej a servis zajišťujeme pro plynové kotle Junkers. Pro chalupáře a všechny zájemce o "pravé teplo" stavíme krby a kachlová kamna s možností rozvodu ústředního topení. V posledních letech výrazně stoupl zájem o tyto služby.

Kvalita poskytovaných služeb a v neposlední řadě aktivita a trvalá ochota našich zaměstnanců, se záměrem vyhovět zákazníkovi "nehledě na čas", přinesla zájem o naše služby i u obyvatel ze sousedních regionů a vzhledem k blízkosti firmy k horské oblasti především u chalupářů.

Servis, montáž a veškeré práce provádí firma Fasko za pomoci vlastních osobních a nákladních automobilů a strojů na výkopové práce. Hlavním úkolem a zájmem firmy Fasko je za pomoci dalších zaměstnanců neustále zvyšovat produktivitu práce a uspokojovat vyšší a náročnější požadavky současných a potenciálních zákazníků.

V roce 2002 firma FASKO rozšířila svůj sortiment o špičkové zahradní grily WEBER a CAMPINGAZ včetně kompletního příslušenství a zajištění náhradních dílů. Kompletní nabídku grilů Weber a Campingaz naleznete na stránkách našeho internetového obchodu GRILY.CZ Část kamenné prodejny je věnovaná prezentaci špičkovým grilům WEBER. Poradíme s výběrem ať už plynového, kotlového nebo elektrického grilu. Nakupejte u odborníků! Nakupujte na GRILY.CZ

Copyright © 2012 Fasko
tvorba www stránek People For Net a.s.

Jiří Farský - FASKO
Husova 271, 513 01 Semily

Prodejna krbů a krbových kamen
Husova 271, 513 01 Semily

Mobil: 602 283 412, 602 258 778
Tel. prodejna 724 211 507
Web: www.fasko.cz
E-mail: info@fasko.cz prodejna@fasko.cz

Internetový obchod www.grily.cz
Husova 271, 513 01 Semily
Mobil: 721 363 373
Web: www.grily.cz
E-mail: kontakt@grily.cz

Fasko rekonstrukce objektů, roubenek, krby, kachlová kamna, voda plyn topení